Restauracja Ułan

Sala konferencyjna

Wesela

Restauracja Ułan
jest czynna codziennie od 13.00 do 22.00

tel. 576 255 000 lub 59 822 66 47

 

Jeśli cenisz sobie wygodę, spokój i pełny relaks po trudach podróży, wszystko to znajdziesz w naszej restauracji Ułan. Restauracja charakteryzuje się niepowtarzalnym wystrojem. Gościom serwujemy znakomite dania i wyszukane desery. Obok potraw niezwykle oryginalnych, w karcie znaleźć można doskonale przyrządzone potrawy klasyczne.

Specjalnością jest kaczka z owocami i polędwica po Ułańsku z pieprzem. Uzupełnieniem tego bogatego menu są dania przygotowywane specjalnie z myślą o najmłodszych gościach. Wyśmienita kuchnia i najwyższa jakość obsługi sprawią, że chwile spędzone w restauracji, nasi goście zapamiętają na długo i chcielibyśmy by do nas wrócili.

Posiadamy cztery sale: salę balową mieszczącą 120 osób oraz salę kominkową, ogrodową i golfową mieszczące odpowiednio 25, 40 i 50 osób, które są znakomitymi miejscami do zorganizowania wszelkiego rodzaju spotkań towarzyskich, uroczystości weselnych i przyjęć okolicznościowych. Hotelowa restauracja to także miejsce, gdzie przy kawie można spokojnie popracować na przenośnym komputerze, bo sale wyposażone są w bezprzewodowy dostęp do sieci internetowej w standardzie Wi-Fi. Sale: balowa, kominkowa i ogrodowa są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.